Голос-Інфо

A+ A A-

Як час нашого народження впливає на наше життя?

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Відповідно впливає на долю кожної людини, передає Ukr.Media.

В астрології прийнято ділити добу на 12 відрізків, кожен по 2 години:

00:00 — 02:00

Цього часу протегує Меркурій. Ці люди зазвичай відмінники в школі і інституті. Вони володіють прекрасними організаторськими або аналітичними здібностями. Найчастіше виглядають молодше своїх років. Їх робота може бути пов'язана з відрядженнями і спілкуванням. В любовних відносинах ці люди занадто відкриті, або навпаки, дуже замкнуті.

02:00 — 04:00

Народжені в цей час люди знаходяться під заступництвом Венери. Ці люди дуже добре знають ціну грошам. Вони неймовірні трудоголіки. Дуже цінують комфорт у своєму домі. Найчастіше люблять все робити своїми руками. Обожнюють мистецтво і музику. Завжди слідують тенденціям моди. У любові вони цінують вірність і відданість.

04:00 — 06:00

Цими людьми керує Марс. Вони дуже виділяються серед інших людей. Найчастіше це виняткові і яскраві особистості. Можуть бути агресивні. З ними не буває нудно. В любові їм потрібен сильна і вольова людина. Часто домагаються відмінних результатів у кар'єрі.

06:00 — 08:00

Цим людям протегує Нептун. Часто ці люди дуже релігійні і духовні. Вони володіють глибоким характером, розуміють все і всіх. Складно вибирають підходящу для себе професію. У любовних стосунках часто роблять несподівані і нез'ясовні вчинки.

08:00 — 10:00

Цими людьми керує Уран. Дуже приємні і доброзичливі люди. Найчастіше мають масу друзів. Вони неформальні лідери в будь-якій компанії. Ці люди не сприймають показуху. Вони завжди виключно за правду у будь-якому вигляді.

10:00 — 12:00

Ці люди знаходяться під заступництвом Сатурна. Вони люди часто володіють величезним авторитетом у суспільстві. Вони дуже успішні в кар'єрі. У професійній сфері їм дуже підійде бути керівними працівниками. В особистому житті вони часто самотні, так як весь час займає кар'єра. У любові вони постійні і уважні.

12:00 — 14:00

Людям, що народилися в цей час, протегує Юпітер. Як не дивно, ці люди погані учні, але найкращі вчителі. Люди, що оточують їх, дуже часто звертаються до них за порадами. Їм дуже просто стати професором. Обожнюють подорожі. У любові вони воліють неординарних або екзотичних людей.

14:00 — 16:00

Ці люди знаходяться під заступництвом Плутона. Вони часто надають допомогу і підтримку оточуючих людей. Вони часто можуть передбачити будь-яку ситуацію наперед. У любовних стосунках вони воліють сексуальних партнерів, так як самі неймовірно сексуальні. На роботі найчастіше всі прагнуть дружити з ними.

16:00 — 18:00

Ці люди знаходяться під заступництвом Венери. Ці люди дуже привабливі в очах оточуючих. Цим людям або казково везе, або вони повні невдахи. Це дуже романтичні люди. Завжди знають, кого вони хочуть в любовних стосунках, аж до одягу, в якому він повинен бути. Попелюшка – це їх улюблена казка. Вони ідеальні дружини або чоловіки.

18:00 — 20:00

Їм протегує Меркурій. Головне в їх житті – це робота, на якій їх цінують і поважають і здоров'я. Деякі з них обожнюють дієти і правильне харчування. Вони знають все про ліки та здоровий спосіб життя. Серед них дуже багато лікарів або людей з медичною освітою. Інші «живуть» в мережі. Можуть бути геймерами або програмістами.

20:00 — 22:00

Цим людям протегує саме Сонце. Їм пряма дорога на сцену. Головне в їх житті – це пристрасть, любов і діти. Вони володіють мистецтвом флірту з самого народження. Дуже влюбливі люди. Вони ведуть себе, як кінозірки. Відповідно в любові їм потрібен режисер. У їх відносинах завжди присутнє пристрасть.

22:00 — 24:00

Місяць протегує людям, народженим в цей час. Вони дуже чуйно відчувають оточуючих. Вони завжди проявляють турботу до всіх. Можуть мати величезну владу над людьми. Сім'я для них святе. Завжди прагнуть створити сім'ю, в якій прагнуть стати главою.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.