Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Чому небезпечно підкидати дитину в повітря

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Багато батьки грають з дитиною, підкидаючи її в повітря.

Однак ця практика дуже небезпечна. Звичайно, ніхто не робить це з поганими намірами, і ми навіть думаємо, що це подобається дітям, але правда в тому, що ми дуже помиляємося.

Так само як адреналін і надлишок емоції, такі дії небезпечні для дитини. По-перше, ви ризикуєте упустити її на підлогу. І не будьте так впевнені в собі: це може трапитися з ким завгодно. По-друге, ви можете викликати напругу в м'язах шиї, враховуючи, що вони ще не повністю розвинені і укріплені.

Крім того, повторювані струшування можуть викликати травму кісток, мозку і очей. Коли такі дії робляться щодо немовляти спеціально, наприклад, підкидання його в повітря, крихкий мозок дитини опускається на стінки черепа. Це може зашкодити і навіть деформувати кровоносні судини, утворюючи згусток крові в його голові.

Можуть виникати й інші вторинні стани, такі як втрата слуху, пошкодження головного мозку, судоми, епілепсія, сліпота, погіршення мовного стану або травми спинного мозку.

Отже, наступного разу, коли ви подумаєте про те, щоб грати зі своєю дитиною, просто спробуйте обійняти її і обережно погладити. Завжди краще бути в безпеці, ніж шкодувати.

Джерело

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.