Logo
Версія для друку

«Селфі» визнали психічним розладом

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Американська психіатрична асоціація (АПА) офіційно підтвердила те, про що багато хто і самі здогадувалися: постійне фотографування себе (так звані «селфі») є психічним розладом.

Розлад називається «селфитис» (selfitis) і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальних медіа, як спосіб заповнити брак самоповаги і заповнити прогалину в близькості.

Згідно з рішенням Американської психіатричної асоціації, існує три рівня розладів:

1. Прикордонне селфитис: фотографувати самого себе, принаймні три рази на день, але не відправляти фото в соціальні мережі;

2. Гостре селфитис: фотографувати самого себе принаймні три рази на день і розміщувати кожну з фотографій в соціальних мережах;

3. Хронічне селфитис: Неконтрольоване бажання фотографувати самого себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більш ніж шість разів на день.

Крім того, нещодавно стало відомо, що вчені визнали публікацію фотографій з спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності серйозного психічного захворювання – нарцисичного розладу особистості.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.