Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Лікарі визнають, що пиво, вино і шоколад - корисні для душі

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Плюсів більше, ніж мінусів. Пиво, вино і шоколад - майже не шкідливі для тіла!

Антиоксиданти в пиві, вині і шоколаді допомагають зменшити запальні процеси, пов'язані з такими смертельними недугами, як серцеві захворювання і рак.

Люди, які насолоджуються цими речами, менше схильні до передчасної смерті, ніж ті, хто їсть багато червоного м'яса, перероблених продуктів і п'є газовані напої.

Дослідник і професор Джоанна Калуци з Варшавського університету сказала:

«Відомо, що фрукти, овочі, чай, кава, червоне вино, пиво і шоколад багаті антиоксидантами. Раціон з високим протизапальним потенціалом може знизити смертність».

Вчені проаналізували раціон 68273 дорослих у віці від 45 до 83 років.

Учасники заповнили анкету, в якій запитували, як часто вони їли 11 протизапальних продуктів, таких як оливкова олія, горіхи, вино, шоколад та інші, а також п'ять запальних продуктів, серед яких чіпси, тістечка і печиво.

Виходячи з цього, учасникам дали оцінку від нуля до 16, причому найвищі оцінки були найбільш здоровими.

16088 учасників не дожили до кінця 16-річного дослідження. З них 5980 людей померли через хвороби серця і 5252 - від раку, а решта - з інших причин.

Результати, опубліковані в журналі «Journal of Internal Medicine», показують, що ті, хто вживав протизапальні продукти, в цілому мали на 18% менше шансів померти протягом дослідження, ніж учасники, які споживали їх найменшу кількість.

Зокрема, протизапальна дієта зменшувала ризик смерті від серцевих захворювань на 20% і раку на 13%.

Цікаво, що курці, які харчувалися правильно, вигравали більше, ніж курці, які їли запальні продукти.

Професор Калуци сказала:

«Дотримання дієти з високим протизапальним потенціалом може знизити смертність від усіх причин: серцево-судинних захворювань та раку і продовжити час життя, особливо серед нинішніх і колишніх курців».

Хоча цей план харчування приносить користь і курцям, некурящі, які слідували протизапальному раціону, жили в середньому на 4,6 роки довше, ніж курці учасники дослідження.

Професор Калуци також підкреслила, що вживання алкоголю для отримання від нього позитивних результатів, має бути «відносно низьким і помірним».

Корисно вино в запобіганні деменції?

Пара келихів вина на день не тільки очищає розум, але і проводить безпосередньо "чистку мозку" - свідчить дослідження, проведене в лютому 2018 року.

Дослідження показало, що миші, які піддавалися дії приблизно двох з половиною келихів на день, більш ефективно видаляли відмерлі клітини головного мозку, які пов'язують з деменцією.

Провідний автор доктор Майкен Недергаард з Університету Рочестера сказав:

«Тривале споживання надмірної кількості етанолу (алкоголю), як відомо, справляє несприятливий вплив на центральну нервову систему.

Однак у цьому дослідженні ми вперше довели, що низькі дози алкоголю потенційно корисні для мозку, а саме покращують здатність мозку видаляти відходи».

А ви намагаєтеся вживати правильні продукти?

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.