Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Секрет довгожителів острова Окінава

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Окінава - це Японський острів у Філіппінському морі, де проживає близько 500 людей у віці 100 років і старше. Загалом населення острову 1,423 міліонна людей.

Найнеймовірніше, що остров'яни по досягненню поважного віку виглядають і відчувають себе набагато молодше. Їм практично невідомі рак та інфаркт. Вчені вважають, що секрет довголіття жителів Окінави в правильному харчуванні і місцевій питній воді, що містить велику кількість іонів кальцію, а також певних фізичних навантаженнях та правильне психологічне налаштування місцевих мешканців. При в'їзді в село Оґімі на півночі Окінава стоїть кам'яний стовп з красномовним написом: «В 70 ви ще дитя, в 80-просто юнак, а в 90, коли предки запрошують вас на небо, попросіть їх почекати, поки вам не виповниться 100 - тоді ви, можливо, подумаєте про це».

Сторожили скаржаться, що молодь не придає значенню правильному харчуванню, захоплюються фаст-фудом та схильні до поганих звичок. Через це молоді люди все частіше хворіють на ожиріння та ракові захворювання.


Сухобока Юлія

Медіа

Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.