Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187

Інтернет-радіо

A+ A A-

Вчені довели, що люди дійсно поглинають енергію один одного

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Одна з головних наукових аксіом стверджує, що все навколо є енергія, і люди теж мають справу з трансформацією енергії.

Під час одного з експериментів вчені з Білефельдського університету виявили, що рослини активно вбирають в себе енергію навколишніх рослин. Лікар-терапевт О. Бадер-Чи зайнялася подальшим вивченням отриманих результатів.

Наука, що вивчає зміну енергії в живому організмі, називається біоенергетикою.

У вже згаданому дослідженні в якості «піддослідних» були обрані водорості (Хламидомонада Рейнхардта). Крім процесів фотосинтезу, вчені виявили наявність додаткового енергетичного джерела, яке поповнювалося шляхом поглинання енергії інших водоростей. Експеримент проводився під керівництвом німецького біолога О. Круза.

За словами вчених, наші тіла немов губки вбирають у себе навколишню енергію. Ось причина того, чому людям буває некомфортно перебувати в компанії певної групи осіб, що являє собою цілий комплекс різних емоцій і енергетичних полів.

Бадер стверджує наступне: «Людське тіло як рослина, поглинає з оточення необхідну йому енергію для забезпечення катаболізму, підтримання нормального емоційного стану, «підзарядки» своїх клітин та їх харчування».

Ось пояснення різких змін в настрої людини, що ведуть до неспокою, смутку, стресу, гніву, неврозів, а також сміху, оптимізму і радості.

За словами вченого, за минулі століття люди розірвали зв'язок з природою, позбавивши себе неймовірної користі від можливого обміну з нею своєю енергією.

Так чи інакше, але наш дух — це теж енергія, і те, що ми звикли називати «містичним», є всього лише результатом дії різних енергетичних потоків. Про це знали всі стародавні культури, однак світ науки довгий час цей факт ігнорував.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.