Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Прикарпатців запрошують на безкоштовні консультації лікарів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

10-11 серпня клініка «БРАСС. Здорова шкіра» реалізує власний соціальний проєкт «Цінуй життя. Дбай про себе».

В ці дні безкоштовні консультації можна отримати з 10 до 18 години. Суть соціальної програми “Цінуй життя” клініки косметології “БРАСС. Здорова шкіра” полягає в тому, що раз на місяць збирається консиліум всіх лікарів клініки для відкритого консультування. В серпні цього року проєкт вперше відбудеться на центральній площі міста, пишуть Версії.

Проект передбачає можливість в ці дні безкоштовно отримати: консультація терапевта;

консультація дерматовенеролога;

консультація трихолога;

консультація хірурга;

консультація судинного хірурга;

консультація пластичного хірурга;

консультація гінеколога;

консультація ортопед-травматолога;

консультація психолога;

консультація косметолога; У разі наявності показань та за скеруванням спеціалістів проєкту буде можливість провести такі додаткові методи обстеження (безкоштовно під час проєкту): УЗД (органів черевної порожнини, органів малого тазу, судин нижніх кінцівок, суглобів, щитовидної залози, молочних залоз);

Дерматоскопія новоутворів шкіри;

Комп’ютерна діагностика стану шкіри та волосся;

Доплер судин;

Вимірювання рівня цукру в крові. В дні проведення «Цінуй життя» – 10 та 11 серпня – всі вказані консультації та обстеження є безкоштовними та спрямовані на усунення проблем здоров’я та зовнішнього вигляду.

По можливості в ході консультацій пацієнт отримає відповідь стосовно проблеми, яка його турбує (наприклад, про складність, ризики лікування, тривалість та орієнтовну вартість). У випадках, які потребуватимуть консультацій інших спеціалістів, фахівці проєкту за можливості порадять, куди можна звернутися з такими проблемами.

Консультації є анонімніми. Пацієнт спілкується з кожним лікарем окремо, причини звернення та суть консультації не фіксуються та не поширюються.

«Це можливість для кожного отримати консультації щодо вирішення медичних проблем: шкіри, жіночого та чоловічого здоров’я, опорно-рухового апарату, волосся, нігтів, судин, пропорцій тіла та інших незручних проблем, які вас турбують», – повідомляють організатори.

Для того, щоб пройти консультацію спеціалістів, приходьте до білого намету з написом «Цінуй життя. Дбай про себе» на Вічевий майдан 10 та 11 серпня з 10:00 до 18:00.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.