Голос-Інфо

A+ A A-

Уряд затвердив межі госпітальних округів в Івано-Франківській області

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Уряд затвердив межі та склад госпітальних округів ще трьох областей України – Івано-Франківської, Кіровоградської та Черкаської.
Під час їх підготовки були враховані територіальні особливості регіонів (географічні, шляхи сполучення) для створення максимальної доступності людей до високоякісної медичної допомоги, інформують на сторінці МОЗу, інформує www.blitz.if.ua.

Зокрема, в Івано-Франківській області створено 5 госпітальних округів. А саме, Івано-Франківський, Коломийський, Калуський, Косівський та Надвірянський.

Так, Івано-Франківський госпітальний округ включатиме Івано-Франківськ, Бурштин, тисменецький, Галицький, Тлумацький та Рогатинський райони. У склад Коломийського госпітального округу ввійдуть: Коломия та Коломийський район, Городенківський та Снятинські райони, а також Печеніжинська ОТГ. Калуський госпітальний округ - Калуш та Калуський район, Болехів, Рожнятівський та Долинський райони, Верхнянська ОТГ. Косівський госпітальний округ - Косівський та Верховинський райони, Білоберезівська ОТГ. Надвірнянський госпітальний округ - Яремче, Надвірнянський та Богородчанський райони, а також Старобогородчанська ОТГ.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.