Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Оцінка експертів: Російський танк Армата зроблений з картону і дроту

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У конструкції танка «Армата» крім деталей з картону також використовується дріт. На фото, де російський танкіст позує на тлі гармати танка чітко видно, що датчик на носі гармати укріплений закрученим дротом. Сам же датчик є імітатором датчика вигину ствола.

Раніше повідомлялося, що військові експерти, що оцінюють «Армату» на параді 9 травня в Москві, схиляються до думки, що танки, які показали на параді є всього лише діючими макетами. Один з військових експертів дав точну оцінку проекту в цілому:

«...у 80-і роки в США розроблявся танк з ідентичною ідеологією, як у новітньої російської «Армати»
Проект виявився не життєздатним по компоновочним і технічним аспектам і єдиний виготовлений випробувальний прототип зараз іржавіє на звалищі.У 90-ті роки DARPA і корпорація RAND провела комплексне дослідження та моделювання бойових дій в умовах локальних і глобальних конфліктів танків з новою компоновкою. Серед них варіант танка з розміщенням екіпажу плечем до плеча навіть не розглядався. Причина — неможливість забезпечити захист екіпажу у зв’язку з неможливістю збільшити габарит борту.Іншою непереборною проблемою була відсутність кругового візуального огляду з місця командира. Цей важливий показник не компенсувався навіть надефективними засобами технічного зору, рівень розвитку яких в Росії не досяг зараз рівня США початку 90-х.Такі ж ідеї були і у французів при розробці танка «Леклерк», але, від них відмовилися з тих же причин що і в США.Виходить, що Уралвагонзавод зібрав всі найгірші і невдалі ідеї американців і французів і вирішив зліпити з них свою «Армату». Схоже історія ти чужий досвід деяких нічому не вчить».

 

 

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.