Голос-Інфо

A+ A A-

Як виглядає новий автомат Малюк і що це за зброя

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Розробники, виробники та потенційні споживачі уклали угоду щодо організації виробництва дослідної партії унікального українського автомата нового покоління “Малюк”.

Як повідомляє ГОЛОС-ІНФО, автомат “Малюк”, що задумувався розробниками (українська компанія “ІнтерПроІнвест”), як варіант глибокої модернізації радянських АКМ та АК-74 за схемою булл-пап, після ряду випробувань в реальних умовах та внесення низки конструктивних змін, є самостійною оригінальною конструкцією, що за показниками точності, надійності та зручності суттєво перевершує легендарні вироби Калашнікова.

Унікальні характеристики автомата вже зацікавили потенційних споживачів – Міністерство оборони та Національну гвардію України, які вже найближчим часом готові розпочати випробування “Малюка”.

Дослідна експлуатація автомата в окремих армійських підрозділах вже підтвердила високі характеристики та викликала обґрунтований інтерес спецназівців.“Малюк” сконструйовано за схемою “булл-пап”. Зброя оснащена трьома планками Picatinny – для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок та ін.Так само на “Малюкові” кріпиться і глушник, що можна швидко зняти.Магазини вставляються в спеціальну шахту, яка допомагає не тільки краще їх фіксувати, а й сконструйована таким чином, щоб магазин легко випадав під власною вагою при натисканні кнопки викиду, розташованої поруч з курком.У будь-якому положенні користувачеві зброї магазин дуже легко вставити в ствольну коробку.В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола. Завдяки цьому ресурс ствола збільшено більше ніж у два рази у порівнянні з ресурсом ствола автомата Калашникова.

5344_p_4_img_0002-300x279.jpg

Автомат уніфікований. Передбачена можливість використання зброї, у тому числі – і шульгою. При цьому ергономічна ручка зведення затвору при стрільбі не рухається, що виключає можливість травматизму.У порівнянні з автоматом Калашникова у “Малюка” значно менша віддача. Ним можна управляти однією рукою: знімати із запобіжника, вести вогонь, міняти магазин і перезаряджати.Виробництво автомата для військових буде розгорнуто на ДП “Красилівський агрегатний завод”, що надасть змогу розширити продуктову лінійку підприємства та створити нові робочі місця.

395538_original-300x200.jpg

Незабаром буде представлено і цивільну версію, що може стати сенсацією серед мисливців та тих хто хоче гарантувати власну безпеку.Виробництво цивільного “Малюка” планується розгорнути на потужностях львівського Концерну “Електрон”.

Прокоментувати:

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.