Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Як виглядає новий автомат Малюк і що це за зброя

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Розробники, виробники та потенційні споживачі уклали угоду щодо організації виробництва дослідної партії унікального українського автомата нового покоління “Малюк”.

Як повідомляє ГОЛОС-ІНФО, автомат “Малюк”, що задумувався розробниками (українська компанія “ІнтерПроІнвест”), як варіант глибокої модернізації радянських АКМ та АК-74 за схемою булл-пап, після ряду випробувань в реальних умовах та внесення низки конструктивних змін, є самостійною оригінальною конструкцією, що за показниками точності, надійності та зручності суттєво перевершує легендарні вироби Калашнікова.

Унікальні характеристики автомата вже зацікавили потенційних споживачів – Міністерство оборони та Національну гвардію України, які вже найближчим часом готові розпочати випробування “Малюка”.

Дослідна експлуатація автомата в окремих армійських підрозділах вже підтвердила високі характеристики та викликала обґрунтований інтерес спецназівців.“Малюк” сконструйовано за схемою “булл-пап”. Зброя оснащена трьома планками Picatinny – для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок та ін.Так само на “Малюкові” кріпиться і глушник, що можна швидко зняти.Магазини вставляються в спеціальну шахту, яка допомагає не тільки краще їх фіксувати, а й сконструйована таким чином, щоб магазин легко випадав під власною вагою при натисканні кнопки викиду, розташованої поруч з курком.У будь-якому положенні користувачеві зброї магазин дуже легко вставити в ствольну коробку.В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола. Завдяки цьому ресурс ствола збільшено більше ніж у два рази у порівнянні з ресурсом ствола автомата Калашникова.

5344_p_4_img_0002-300x279.jpg

Автомат уніфікований. Передбачена можливість використання зброї, у тому числі – і шульгою. При цьому ергономічна ручка зведення затвору при стрільбі не рухається, що виключає можливість травматизму.У порівнянні з автоматом Калашникова у “Малюка” значно менша віддача. Ним можна управляти однією рукою: знімати із запобіжника, вести вогонь, міняти магазин і перезаряджати.Виробництво автомата для військових буде розгорнуто на ДП “Красилівський агрегатний завод”, що надасть змогу розширити продуктову лінійку підприємства та створити нові робочі місця.

395538_original-300x200.jpg

Незабаром буде представлено і цивільну версію, що може стати сенсацією серед мисливців та тих хто хоче гарантувати власну безпеку.Виробництво цивільного “Малюка” планується розгорнути на потужностях львівського Концерну “Електрон”.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.