Голос-Інфо

A+ A A-

НБУ змінив вимоги до інспекційних перевірок банків

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Національний банк України оновив вимоги до організації та проведення інспекційних перевірок банків та інших осіб, які охоплюються наглядовою діяльністю Нацбанку. Про це інформує прес-служба регулятора.

Ці зміни внесені до Положення про планування та порядок проведення інспекційних перевірок постановою Правління Національного банку України від 28 грудня 2017 року №145, яка набирає чинності з 4 січня 2018 року.

Зокрема, передбачено затвердження планів інспекційних перевірок Правлінням Національного банку, структуровано етапи здійснення інспекційної перевірки і чітко визначені права та обов’язки інспекторів, керівників та працівників об’єкта перевірки.

Зміни також передбачають внесення результатів інспекційних перевірок на розгляд Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ та врахування рекомендацій за результатами такого розгляду.

Окрім того, визначено порядок дій інспекторів НБУ у разі вчинення протидії з боку об’єкта інспекційної перевірки, чи створення його представниками перешкод для належного її проведення.

Джерело: hukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.