Голос-Інфо

A+ A A-

Експерт озвучив невтішні прогнози щодо виробництва легальної горілки в Україні

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Україні скорочуються показники легального виробництва горілки. За підсумками 2018 року падіння становитиме близько 20%.

Про це у коментарі розповів генеральний директор Баядера Груп Анатолій Корчинський.

“У першому півріччі скорочення легального виробництва горілки та ЛГВ становило 18%, за підсумками року можна прогнозувати, що ця тенденція збережеться і падіння становитиме близько 20%”, — сказав він.

 

Українці пити менше не стали. Зменшення показників легального виробництва в Україні пов’язане із катастрофічним зростанням кількості контрафакту, додав Корчинський.

 

“Виробництво нелегальної горілки перевищує 50%. За підрахунками експертів „чорний ринок“ горілки становить більше 12 млрд грн на рік”, — зазначив він.

 

Неякісна фальсифікована горілка, як правило, в кілька разів дешевша за легальну. До того ж її виробляють без дотримання державних норм і сплати податків, зауважив знавець.

 

“Від цього, в першу чергу, страждають споживачі, державний бюджет і легальні виробники”, — резюмував гендиректор компанії.

 

З колегою по ринку згодні й інші представники легального горілчаного бізнесу.

 

Зокрема, за словами Глави ради директорів Beverage Trading Company Ольги Івушкіної, офіційний виробник спиртного в Україні з однієї пляшки сьогодні заробляє в сто разів менше, ніж нелегал.

 

“Сьогодні з однієї пляшки горілки "білий" виробник за вирахуванням всіх податків, зборів, витрат на спирт, логістику, рекламу, оплату праці персоналу заробляє близько 15-25 копійок. Представник "тіньового бізнесу" — 15-25 грн. Є різниця? При цьому покупець йде до нелегала, тому що на полиці маленького селищного магазину його товар коштує в півтора-два рази дешевше, ніж офіційна безпечна і високоякісна продукція. Для споживача це відмінність сьогодні критична, і вибір, на жаль, очевидний”, — пояснила вона.

 

Тим іноді експерти з питань розвитку алкогольної галузі констатують, що держава ніяких дієвих кроків на захист легального бізнесу не робить. Аналогічно, як і не здійснює ефективні заходи з протидії тіньовому бізнесу на цьому ринку.

ДжерелоДжерело: Time UA — Новини України —https://time-ua.com/novini/ekonomika/30950-ekspert-ozvuchiv-nevtshn-prognozi-shodo-virobnictva-legalno-gorlki-v-ukranДжерело: Time UA — Новини України —https://time-ua.com/novini/ekonomika/30950-ekspert-ozvuchiv-nevtshn-prognozi-shodo-virobnictva-legalno-gorlki-v-ukran

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.