Голос-Інфо

A+ A A-

Експерт порадив українцям, як краще зберігати гроші

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times радить українцям зберігати готівку.

Керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times, доктор економічних наук Ерік Найман вважає, що хвиля світової кризи, яка провокує дефіцит доларів, дійде до України, тому потрібно берегти кеш (готівкові гроші). Ситуація у світовій економіці нагадує ту, яка склалася у 1997-1998 роках, розповів експерт.

«... тоді криза почалася в південно-східній Азії, через низькі ціни на нафту перекинувся на Росію і звідси прилетіла до України, а вже у 2000 році почалася криза в США», - зазначив він. Співрозмовник підкреслив, що «зараз почали сипатися великі країни: Туреччина, Аргентина, Індія, Бразилія, ПАР, Пакистан». «Ринок з острахом спостерігає за ситуацією в Китаї. І все це супроводжується поверненням доларів з країн, що розвивваються, в метрополію США», - додав Найман.

«Саме дефіцит доларів і провокує криза, як це було в 1997-98 роках. Коли ця хвиля кризи дійде до України - лише питання часу. На жаль, це збіжиться з політичної турбулентністю через президентських і парламентських виборів (заплановані в 2019 році ), тому бережіть кеш», - підкреслив експерт.

Джерело

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.