Голос-Інфо

A+ A A-

Юристи фіскальної служби Прикарпаття виграли на користь держави більше 260 мільйонів гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області повідомляють, що з початку року на розгляді в судових інстанціях знаходилось 927 справ на загальну суму позовних вимог понад 3,3 млрд.грн., в тому числі провадження по яких відкриті в минулих роках.

Впродовж зазначеного періоду судами прийнято рішення по 199 справах на загальну суму позовних вимог 262,2 млн.грн. На користь фіскальної служби області прийнято 157 судових рішень на загальну суму 238,9 млн.грн., а це майже 92 відсотки від суми всіх судових рішень. На користь платників податків вирішено 42 справи  на загальну суму 21,2 млн. грн., що складає 8,2 відсотки від суми.

У фіскальній службі області звертають увагу, що при відстоюванні інтересів держави податківці віддають перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій. При цьому нагадують, що порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України та статтею 24 Митного кодексу України.  Подаються такі скарги протягом 10 календарних днів, які настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу до контролюючого органу вищого рівня, тобто до ДФС України. За результатами розгляду скарги, по ній приймається рішення, яке в подальшому, за необхідності, може бути оскаржене в судовому порядку.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.