Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 150
A+ A A-

Податок на нерухомість: у ДФС роз'яснили, як платитимуть співвласники і як нараховуватимуться пільги

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Якщо нерухомість перебуває в частковій власності кількох осіб і розділена в натурі, то сплачувати податок на нерухомість буде кожний власник за свою частку, пише www.5.ua

А якщо нерухомість знаходиться в загальній спільній власності кількох осіб та не розділена в натурі, то сплачувати податок буде один із власників за їх згодою. Про це розповів директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк, повідомляє прес-служба ДФС.

"Коли квартирою у 150 квадратних метрів у рівних частках володіють дві особи і дві частки рахуються в реєстрі як окремі об'єкти, кожному з них належить по 75 квадратних метрів. Оскільки Податковим кодексом передбачена пільга на 60 квадратних метрів для кожного власника, то сплачувати обидва будуть тільки за "зайві" 15 квадратів", – зазначив Дроняк.

За його словами, пільга по сплаті податку у випадку, коли нерухомість знаходиться в частковій власності кількох осіб і розділена в натурі, надається конкретному громадянину на ті метри житлової нерухомості, які є його власністю як окремо зареєстровані у держреєстрі.

Дроняк також роз'яснив, що якщо нерухомість не розділена в натурі і у реєстрі рахується як один об'єкт, яким володіють кілька осіб, тоді оподатковуватися будуть 90 квадратних метрів, оскільки 150 квадратів зменшуються на пільгові 60. При цьому пільга надаватиметься тільки одному з власників, на якого в держреєстрі зареєстрована квартира.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.