Голос-Інфо

A+ A A-

БАНКИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ЗВІТУВАТИМУТЬ ПРО КРЕДИТНІ ОПЕРАЦІЇ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Національний банк змінює вимоги до звітності банків для запровадження Кредитного реєстру НБУ. Нацбанком внесені зміни до статистичної звітності, яку банки подають регулятору. Відтак банки більш детально звітуватимуть регулятору про здійснені ними кредитні операції. Зміни впроваджені в межах підготовки до запуску Кредитного реєстру НБУ, йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

«Нова форма статистичної звітності дозволить Національному банку накопичити базу даних щодо кредитних операцій банків і побачити загальну картину кредитних історій у банківському секторі. У майбутньому така база дасть можливість регулятору швидко та ефективно реалізувати закон про Кредитний реєстр НБУ. Це стане одним з елементів стратегії розвитку масового кредитування в Україні», – зазначила Заступник Голови НБУ Катерина РОЖКОВА.

Зміни до Правил організації статистичної звітності передбачають, зокрема:

– запровадження нової форми статистичної звітності, за якою банки звітуватимуть про кредитні операції з боржниками (фізичними та юридичними особами);

– розширення форми статистичної звітності, за якою банки звітують про концентрацію ризиків за активними операціями з контрагентами та пов’язаними з банком особами.

Відповідні зміни внесені до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України Постановою Правління НБУ від 27 вересня 2017 року №94. Подавати до регулятора звітність за новою формою у тестовому режимі банки повинні, починаючи зі звітності за станом на 01.10.2017 р.

Джерело: finpost.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.