Голос-Інфо

A+ A A-

Біля міського озера висаджують смарагдові туї та китайські верби (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Сьогодні, 21 жовтня, у Франківську біля міського озера відбулась висадка дерев у рамках реалізації проекту “Алея до 25-річчя Навчально-наукового Юридичного інституту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на "Галицький кореспондент". Висаджується 41 дерево: 30 смарагдових туй і 11 китайських верб. Деревцята будуть рости біля озера від місця, де створюють сцену до острова кохання”, – розповідає Сергій Адамович, координатор “Поступового гурту франківців”.

Також Сергій вважає, що це дуже доречна справа, у яку вкладуються кошти міського бюджету, оскільки місто не має достатньої кількості зелені.

“Свою частину роботи ми реалізовуємо сьогодні, а на це нам виділили тільки 50 тисяч гривень з проекту”, – додає Адамович.

Валентина Васильєва, директор Юридичного інституту розповідає, що коли на вченій раді обговорювали святкування річниці Юридичного інституті. Серед низки заходів, які обговорювались, викладачі та студенти підтримали саме висадку дерев.

“У нас із містом інтереси збіглися, тому сьогодні ми маємо можливість висадити алею. Після висадки ми встановимо тут ще пам’ятний знак. Ми хотіли зробити те, що буде довготривалим, тому надіємось, що ці дерева будуть рости тут хоча б десятиліттями”, – каже директор інститут.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.