Голос-Інфо

A+ A A-

У Мінфіні розказали про новий план монетизації субсидій в Україні

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Міністерство фінансів України розробило план монетизації субсидій, який буде складатися з трьох етапів.

Деталі цього плану пояснив заступник міністра фінансів Сергій Марченко у статті на ZN.UA.

Перший етап включатиме монетизацію розрахунків по субсидіях на рівні підприємств – постачальників послуг. На другому етапі – підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсідіантів і їх верифікація і т.п.). На третьому етапі – монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Заступникі міністра фінансів розповів, що перший етап почнуть впроваджувати після нового року.

Такі зміни впроваджують для переходу на прозорі та своєчасні розрахунки “живими” грошима по субсидіях між державою і постачальниками послуг.

Марченко також розповів, що після опалювального сезону 2017-2018 років планується перевести частину платежів на звичайні поточні рахунки підприємств – постачальників послуг. Це забезпечить ще одну передумову для переходу до вільного ринку.

“На практиці це буде працювати наступним чином: перерахування субсидії буде здійснювати безпосередньо Держказначейство без будь-яких протоколів. Субсидії будуть перераховуватися за фактично спожиті енергоносії та надані послуги, що дозволить уникнути ситуацій, коли, наприклад, виконавці отримують більший обсяг субсидій, ніж спожили домогосподарства. Крім того, будуть чітко встановлені терміни проведення розрахунків – до 24-го числа кожного місяця, що гарантуватиме своєчасність оплати. І при цьому виконавці вус луг зможуть вибирати найбільш конкурентного постачальника енергоносіїв і розраховуватися з ним “живими” грошима від субсидій “, – пояснив заступник міністра.

Джерело uain.press

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.