Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

"Ні" корупції - відтепер заклади освіти подаватимуть фінансову звітність

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради повідомляє про те, що 2 листопада відбулася нарада Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками усіх обласних управлінь освіти України.

 

Розглядалося питання щодо виконання статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» Закону України «Про освіту», а саме: про обовʼязок кожного закладу освіти оприлюднювати фінансову звітність щодо фінансових надходжень та витрат закладу.

Лілія Гриневич зазначила: «…у суспільстві побутує міф, що батьки практично повністю фінансують освіту. Очевидно, що це не так. Прозора фінансова звітність, по-перше, допоможе нам оцінити, скільки реально коштів зараз українське суспільство вкладає у шкільну освіту і яку частку складає цей тіньовий бюджет освіти, а, по-друге, нарешті дати нашим батькам прозору картину того, на що витрачаються їхні кошти».

Прийнято рішення, що до 1 грудня 2017 року ця норма Закону має бути виконана керівниками закладів освіти. Впродовж грудня 2017 року буде проведено моніторинг виконання цієї норми Закону.

Принагідно зазначаємо, що міським головою п. Русланом Марцінківим 08.09.2016 року видано розпорядження № 575-р «Щодо звітування про обіг бюджетних та благодійних коштів».

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.