Голос-Інфо

A+ A A-

Розкрадання на суму понад 100 000 гривень

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

"Десантування кадрового потенціалу в різні структури державної влади та чиновництва, стало вже "хорошою традицією" на протязі останнього десятиліття.

Ласі до легкої наживи, чиновники-б'юрократи усіх рівнів, незважаючи на "забарвлення", розкрадають майно держави по шматках.
Редакцією газети "Голос Народу Івано-Франківщини" та інтернет-видання "Голос-Інфо" проводилось жуналістське розслідування з приводу розкрадання державного майна екс-керівником підприємства ДП "УДКТІ агротранс" Олегом Олійником на суму понад 100 000 гривень, за результатами якого ГУ НП в Івано-Франківській області розпочало кримінальне провадження. Злочин явний, у поданих матералах доказів зібрано більш чим достатньо. Незважаючи на це, вже більше двох років триває розслідування, однак кримінальне провадження досі не може надійти до суду. 
Цікавим є те, що "джентельмен удачі" Олег Олійник з того часу змінив ряд посад у ФДМ України та міністерстві окупованих територій. 
"Хочу запитати у представників нової нацполіції в чому справа і що заважає їм довести вказаний злочин до логічного кінця - бездіяльність та небажання притягнути винного до відповідальності..., чи високі покровителі пана ОЛІЙНИКА в органах влади....???" - написав на сторінці facebook громадській діяч, головний редактор газети  "Голос-Народу Івано-Франківщини" та інтернет-ресурсу "Голос-Інфо" Віталій Чорненький.

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.