Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

Сироті купили будинок (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Четвертий рік поспіль у Галицькому районі здійснюється придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.
Всього впродовж 2014-2017 років в районі придбано житло для 12 дітей даної категорії. Це 2 квартири та 3 житлові будинки, повідомляє Галицька РДА. 
На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як дитина-сирота перебував 18-річний Крупка Іван Зеновійович, який зареєстрований в с.Колодіїв Галицького району, вул.Центральна, 31а, будинок якого непридатний для проживання.
На початку року під час засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації було розглянуто питання про виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Івану Крупці. Вирішено спрямувати кошти для придбання житла дитині-сироті, а також підготувати клопотання на засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла, придатного для проживання. Знайдено та придбано будинок, загальною площею – 74,3 кв.м., житловою площею – 53,3 кв.м., який знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Галицький район, с.Дорогів, вул.Центральна, 60.
Ринкова вартість будинку складає 177479,00 (сто сімдесят сім тисяч чотириста сімдесят дев’ять гривень). Земельна ділянка 0,2118 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вартість земельної ділянки становить 92 492,00 грн. (дев’яносто дві тисячі чотириста дев’яносто дві гривні 00 копійок) згідно висновку експерта про експертну оцінку.
Для купівлі житла виділено кошти з районного бюджету (92,5 тис.грн.) відповідно до районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та кошти з обласного бюджету в сумі 177,4 тис.грн.
Вчора, 4 грудня очільники району вручили договір купівлі-продажу та ключі від житлового будинку особі з числа дітей-сиріт Крупці Івану, пише Фіртка.
Привітати з цією подією нового власника прийшли сільський голова Степан Фрик, депутат районної ради, місцевий підприємець Петро Стефанюк та парох села Дорогів о.Ярослав Антонів.
Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням даного житла дитина, на долю якого випало чимало випробувань, буде впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.