Голос-Інфо

A+ A A-

У Івано-Франківську нагородили найкращих вчителів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Івано-Франківську урочисто підбили підсумки XXIII обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2018". Переможців конкурсу у чотирьох номінаціях ("Українська мова і література", "Німецька мова", "Фізика", "Фізична культура") нагородили дипломами департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації та грошовими преміями.

В обласному турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" взяли участь 69 учителів з 14 районів, п'яти міст і двох ОТГ. 38 учасників обласного туру – спеціалісти вищої категорії, 11 з них присвоєно педагогічне звання "старший учитель", 8 – "учитель-методист". Усім учасникам конкурсу вручили дипломи та грошові премії департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. Загалом на відзначення переможців з обласного бюджету виділили 63 590 гривень, інформує Курс.

Переможець однієї з номінацій  учитель фізики Фізико-технічного ліцею-інтернату Роман Главач. З 19-річним педагогічним стажем освітянин взяв участь у конкурсі вперше. У навчанні учнів практикує метод шаблонів для розв'язування задач з фізики.

У номінації "Українська мова та література" І місце виборола учителька Калуського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N10-ліцей" Ольга Кецмур. Освітянка з 12-річним стажем працює над проблемним завданням компетентнісного підходу як одного з чинників формування цілісної особистості. Це означає, що вчитель повинен знаходити підхід до дітей і мотивувати їх здобувати освіту. Складні матеріали вона подає учням за допомогою новітніх методів, які цікаві сучасним дітям.

У номінації "Німецька мова" перемогу здобула учителька Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів N5 з поглибленим вивченням німецької мови Наталія Шарин. Вона працює у школі вже 22 роки. У конкурсі взяла участь, аби поділитися власними освітніми методами та перевірити, чи знайдуть вони відгук у педагогічному середовищі. Зокрема, працює зі старшими класами, які планують здобути німецькомовні дипломи, тому використовує методи розвитку критичного мислення, дебати, дискусії, проектне навчання.

Переможцем став і учитель фізичної культури Яблунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Косівської районної ради Віталій Абрам'юк. У нього 25-річний педагогічний стаж, і на конкурс подавався вже втретє. 

 

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.