Голос-Інфо

A+ A A-

Засудили молодиків, які нападали та крали чуже майно

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Івано-Франківським міським судом розглянуто та винесено вирок у кримінальній справі групи осіб, яка діяла за попередньою змовою, до складу якої входило семеро осіб. Чотирьом засудженим, на момент вчинення злочинів, не було й 18 років.

Перед судом постали не судимі на момент вчинення злочинів жителі Івано-Франківської області, 1997, 1999, 1997, 1992, 1999, 2000 та 2000 років народження.

У судовому засіданні Івано-Франківським міським судом було встановлено, що всі інкриміновані їй злочини, злочинна група вчиняла упродовж 2015 року, інформує прес-служба суду.

Так підсудні обвинувачувались у вчинені цілого ряду злочинів, у тому числі і тяжких.

Досудове слідство обґрунтовано підозрювало учасників злочинної групи у скоєнні таких злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України.

Судом було встановлено, що на рахунку вказаної групи було три викрадення різних транспортних засобів, три грабежі (усі поєднані з насильством) та незаконне проникнення до житла (під час якого нападники вибили двері до квартири у центрі міста, побили її мешканців та погрожували їм зброєю).

У судовому засіданні усі підозрювані свою вину визнали у повній мірі та просили їх суворо не карати.

Допитавши сторони по справі, вивчивши надані метеріали та ознайомившись із доказами суд ухвали визнати усіх сімох підозрюваних винними у інкримінованих їм злочинах та призначив їм покарання.

Так, засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді трьох років і шести місяців позбавлення волі;

засуджений 1999 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяці позбавлення волі;

засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяці позбавлення волі;

засуджений 1992 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяців позбавлення волі,

засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк;

засуджений 2000 року народження отримав покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк;

інший засуджений 2000 року народження отримав покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.