Голос-Інфо

A+ A A-

Засудили молодиків, які нападали та крали чуже майно

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Івано-Франківським міським судом розглянуто та винесено вирок у кримінальній справі групи осіб, яка діяла за попередньою змовою, до складу якої входило семеро осіб. Чотирьом засудженим, на момент вчинення злочинів, не було й 18 років.

Перед судом постали не судимі на момент вчинення злочинів жителі Івано-Франківської області, 1997, 1999, 1997, 1992, 1999, 2000 та 2000 років народження.

У судовому засіданні Івано-Франківським міським судом було встановлено, що всі інкриміновані їй злочини, злочинна група вчиняла упродовж 2015 року, інформує прес-служба суду.

Так підсудні обвинувачувались у вчинені цілого ряду злочинів, у тому числі і тяжких.

Досудове слідство обґрунтовано підозрювало учасників злочинної групи у скоєнні таких злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України.

Судом було встановлено, що на рахунку вказаної групи було три викрадення різних транспортних засобів, три грабежі (усі поєднані з насильством) та незаконне проникнення до житла (під час якого нападники вибили двері до квартири у центрі міста, побили її мешканців та погрожували їм зброєю).

У судовому засіданні усі підозрювані свою вину визнали у повній мірі та просили їх суворо не карати.

Допитавши сторони по справі, вивчивши надані метеріали та ознайомившись із доказами суд ухвали визнати усіх сімох підозрюваних винними у інкримінованих їм злочинах та призначив їм покарання.

Так, засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді трьох років і шести місяців позбавлення волі;

засуджений 1999 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяці позбавлення волі;

засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяці позбавлення волі;

засуджений 1992 року народження отримав покарання у вигляді шести років і чотирьох місяців позбавлення волі,

засуджений 1997 року народження отримав покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк;

засуджений 2000 року народження отримав покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк;

інший засуджений 2000 року народження отримав покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, яке з урахуванням того, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім, було замінено на іспитовий строк.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.