Голос-Інфо

A+ A A-

Цікава посилка: на "Нову пошту" під виглядом чаю прислали наркотики

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Незвичну і незаконну передачу виявили в суботу, шостого квітня.

До поліції звернулася касирка “Нової Пошти” з відділення №1 по вулиці Максимовича. Коли отримувач заглянув у передачу з міста Ірпіня – відмовився її забирати та оплачувати. Вказав, що це плутанина, відправлення не йому і з місця події втік.

На місці події поліція виявила та вилучила паперовий пакунок з подрібненою зеленою речовиною рослинного походження та різким запахом, зовні схожу на наркотичний засіб-марихуану.

У коментарі “Галці” інспектор з безпеки “Нової пошти” в області Василь Гайдаш розповів, що в той день він на роботі не був – взяв вихідний. Однак йому відомо, що наркотики відправник позначив чаєм. Стверджує, що таку знахідку на території прикарпатських відділень виявили вперше за два роки.
Поліція встановлює, хто відправив наркотики у Івано-Франківськ.

Прокоментували ситуацію і у самій “Новій пошті”:

«За правилами компанії «Нова Пошта» клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно Публічного договору, розміщеному на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам. Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці», – наголосили у компанії.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.