Logo
Версія для друку

У Прикарпатців можуть забрати дітей: дали місяць на виправлення житлових умов (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Днями працівники служби у справах дітей Снятинської районної державної адміністрації спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувачем лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  с. Кутище провели профілактичний рейд.

Вони вивчили умови життя двох неблагополучних сімей, які проживають на території Кутищенської сільської ради. Слід зазначити, що умови проживання в одній із таких сімей далекі від ідеальних,  а саме: в хаті не прибрано,  в кімнаті безлад, речі та одяг розкидані,  їжа для дітей не зварена, діти належним чином не доглядаються,  а самі  батьки зловживають спиртними напоями, часто конфліктують між собою, ніде не працюють, пише  Галицький кореспондент.

З батьками провели  профілактичну бесіду щодо зловживання спиртними напоями, забезпечення належних умов проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм,  надані консультації з питань медичного обстеження дітей, раціонального використання коштів, отриманих на дітей. Батьків попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей, оформлені відповідні протоколи та надано місячний термін для виправлення ситуації. У випадку невиконання зазначених вимог,  розглядатиметься  питання про доцільність  позбавлення подружжя батьківських прав.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

Схожі матеріали (за тегом)

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.