Голос-Інфо

A+ A A-

Суд виніс вирок секретарю суду, який допомагав порушникам уникати покарань

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Секретар суду несвоєчасно вносив відомості до автоматизованої системи документообігу суду, завдяки чому водії уникали відповідальності.

Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області по справі №352/2020/18 засуджено за ч. 1 ст. 376-1 КК України секретаря суду, який, отримуючи матеріали адміністративних справ у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у день надходження, умисно не вносив до автоматизованої системи документообігу відомості про надходження зазначених матеріалів.

Дії секретаря призводили до винесення суддями після виявлення даних фактів працівниками апарату суду та внесення відомостей до автоматизованої системи документообігу суду постанов про закриття проваджень у справах про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Усього було виявлено 11 таких випадків.

Суд зазначив, що вчинення зазначеного вище злочину в свою чергу підриває довіру суспільства до судової влади, наслідком ж протиправних дій стало те, що одинадцять осіб уникнули адміністративної відповідальності, яка передбачена ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Аналогічних вироків, пов’язаних із втручанням в роботу автоматизованої системи документообігу суду, винесено не так багато.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.