Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187
A+ A A-

За продаж сурогатного алкоголю підприємці сплатять майже 700 тисяч гривень штрафу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

За січень-травень поточного року працівниками фіскальної служби області проведено 92 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкоголем і тютюном.

За їх результатами встановлено ряд порушень правил торгівлі та застосовано фінансових санкцій на суму 671,7 тис. гривень. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Як зазначили податківці, найбільш поширеними порушеннями були роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін - 16 випадків, продаж алкогольних напоїв на розлив суб’єктом господарювання без статусу суб’єкта громадського харчування –  16 випадків, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій - 16 випадків, продаж тютюнових виробів з полиць самообслуговування – 2, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку – 2 та ін.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 7 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів та застосували штрафні санкції у розмірі 47,6 тис. гривень за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.