Голос-Інфо

A+ A A-

Служіння народу, чи олігарху....?

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Інформація щодо Романа Олійника, претендента на посаду керівника Івано-Франківського обласного лісгоспу, який оскаржує рішення конкурсу на заміщення посади в окружному адміністративному суді облетіла ЗМІ України.

  Хто ж такий Роман Олійник …?

Пропрацювавши понад 12  років на різноманітних посадах обласного лісгоспу, тривалий час був заступником керівника цього відомства. Непереборне бажання Романа Олійника очолити лісгосп відоме усім мешканцям Прикарпаття, адже він для цього  застосував безліч можливих та неможливих заходів. Окрім оскарження рішення у суді, пан Олійник скористався можливістю подачі інформації про несправедливість, як у місцевих ЗМІ, так і телеканалу «1+1», де цьому було присвячено цілий репортаж.

 Увага до Романа Олійника всеукраїнських ЗМІ, в тому числі телеканалу так званої групи «Приват» не є випадковою, але про це згодом.

Для держслужбовця такого рангу, як Р.Олійник інформації у «інтернет павутині» є мізер. Окрім декларацій за 2014-2015 роки можна знайти тільки декілька інформаційних приводів, які стосуються виключно коментарів на якихось семінарах. Чомусь інформація про 650 га землі біля «Туристичної меки Буковелю» , яка була у 2007-2011роках, в інтернет мережі відсутня практично повністю. Складається таке враження, що хтось добре приклав руку до її видаленення.

Зрозуміло, що це моя особиста суб’єктивна думка, але як показує журналістська практика , чиновники, про яких практично відсутні відомості, при чому за  тривалий час роботи, як то кажуть можуть мати «рильце в пушку»….?

Безумовно, що звинувачення людини повинні базуватися на ряді прямих доказів, що дасть підстави правоохоронним органам відповідним чином реагувати . Але чомусь «за загадкових обставин» при розслідуванні ряду кримінальних проваджень Р. Олійник завжди «виходив сухим із води», при чому його персона завжди була поряд  з «елітними землями» у Карпатах.  

Землі у  гірській місцевості, а тим паче неподалік гірськолижного курорту мають астрономічну вартість і вони завжди  «бентежили зір нечистих на руку чиновників».  Про це йде мова не випадково, так як на протязі 2007-2011 років  понад 650 га земель  лісового фонду Ворохтянського лісгоспу було вилучено та передано у земельну комунальну власність з подальшою зміною цільового призначення.  Як не дивно, але участь у погодженні цього рішення «з барського плеча» брав ображений та обездолений Р.Олійник, який останнім часом  говорить про корупцію керівників лісгоспу, де він пропрацював більше 12 років і у яких не приймав ніякої участі завдяки своїй винятковій чесності.  Знову ж таки (випадково….) , представники «проприватівських» ЗМІ відреагували на неподобства довкола персони Р.Олійника та стали на його захист.

 У мене виникає єдине запитання, для яких цілей певні групи впливу так завзято  лобіюють просування Р.Олійника на посаду керівника Івано-Франківвського лісгоспу.

  

Віталій Лучин 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.