Голос-Інфо

A+ A A-

За все треба платити… Слухання у справі Міхальця продовжується

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківському міському суді провели підготовче судове засідання у справі начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця.
Як відомо, очільника патрульних звинувачують у нанесенні трьох синців Івану Чайковському. Йому інкримінують ч. 2 ст.365 ККУ.

Раніше справу розглядав суддя Володимир Попович та після завершення повноважень, справу розпочали розглядати за участі нового судді - Олега Лазаріва.

Сьогодні, до зали суду прийшли не тільки сторони процесу, а й активісти. На початку засідання сторона потерпілого подала цивільний позов на відшкодування йому суми моральних та матеріальних збитків. За джерелами Бліц-Інфо, йдеться про 142 тисячі гривень.

Проте підвердити чи спростуватицю суму потерпілий Іван Чайковський журналістам не захотів. Мовляв, спочатку сторони мають ознайомитись з позовом. Та все ж запевнив, що сума підтверджується результатами експертиз.

Суддя зауважив, що клопотання надійшло під час судового засідання, а сторона захисту має право на три дні для ознайомлення з позовом. Тож переніс розгляд справи на 5 липня 10:00.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.