Голос-Інфо

A+ A A-

Творець "груп смерті" довів до самогубства 17 осіб

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Заарештований творець "груп смерті" Філіп Будейкін вперше дав інтерв'ю і зізнався, що довів до самогубства 17 підлітків.

"Так, я дійсно підштовхував підлітків до самогубства. Вони вмирали щасливими. Я давав їм те, чого у них не було в реальному житті: тепло, розуміння, спілкування", - розповів Будейкін.

Він стверджує, що 17 підлітків покінчили з собою завдяки його "Синьому киту". Ще 28 були готові вчинити самогубство, але його заарештували. Він вважає, що вони таки зробили це.

"Я очищав наше суспільство від біосміття. Виношував цю ідею п'ять років, перш ніж почав її реалізовувати. Поставив своєю метою, насамперед, відокремити біосміття від нормальних підлітків. Для цього навантажував їх депресивним контентом, щоб викликати у них потрібний мені настрій. І після цього починалася гра.

Давалися завдання. За результатами їх виконання відбирав тих, хто підходив мені. Далі пропонував спілкуватися по скайпу. Просив розповісти щось дуже особисте. Це було те, чого всі вони так жадали. Потім не давав їм спати вночі, вводив у транс... Несподівано моя ідея перетворилася на модний тренд. І з'явилося багато наслідувачів. Мене це дратує", - сказав він журналістам.

Підштовхуючи дітей до самогубства, Філіп говорив їм: "Не бійтеся, я зберу вас всіх разом на небесах".

Джерело: RBC

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.