Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 150
A+ A A-

Суд наклав арешт на майно лікарів, обвинувачених у смерті породіллі

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

21 червня продовжилось підготовче слухання у справі проти лікарів Івано-Франківського перинатального центру Буянова Олександра та Будніцького Миколи, обвинувачених у смерті породіллі Тетяни Гезей.

Як повідомлялось інтернет-ресурсом “Голос-Інфо” раніше, за інформацією яку вдалось здобути нашим кореспондентам, відповідно до висновку судово медичної експертизи, між наданням медичної допомоги та настанням смерті Тетяни Гезей вбачається причинно-наслідковий зв'зок. Чоловік Тетяни Олександр Гезей, на руках у якого залишилось двоє неповнолітніх дітей, в судовому порядку вимагає матеріальної та моральної компенсанції за халатність медперсоналу, яка призвела до трагедії. Суд вирішив призначити кримінальне провадження з обвинувальним актом про обвинувачення Буянова Олександра та Будніцького Миколи у відкритому судовому засіданні. Задовольнити клопотання О. Гезея та накласти арешт на майно відповідачів частково, адже деякі об’єкти, заявлені у клопотанні вже перебувають у власності родичів лікарів Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, відчуження.

До слова, О.Гезей подавав позовну заяву і до Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. Результат – відписка такого змісту:

“Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА заперечує проти позовної заяви про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення. Департаментом не було порушено прав Позивача та не завдано матеріальної та моральної шкоди”.

Виходть, якщо в області, відбуваються такі летальні випадки, то чиновники просто “вмивають руки”. Виходячи із букви закону – це можна зрозуміти, але етичне та людське пояснення провадженню такої байдужої політики в сфері охорони здоров’я знайти ніяк не вдається. Заперечення проти позовної заяви підписане в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Стовбаном.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.