Голос-Інфо

A+ A A-

У ВР ввели штраф за жорстоке поводження з тваринами до 8500 грн, або позбавлення волі до 8 років

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Парламент України у другому читанні і в цілому ухвалила законопроект5119-1 про внесення змін у деякі законодавчі акти України (відносно впровадження гуманного ставлення до тварин). Рішення підтримали 257 депутатів.

Законопроект передбачає зміни до кодексу про адміністративні порушення, згідно з яким жорстоке поводження з тваринами – це знущання над тваринами, побої або вчинення інших насильницьких дій, які завдали тварині фізичний біль, страждання і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин.

Такі дії тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 гривень з конфіскацією тварини, якщо перебування вихованця у власника становить загрозу для його здоров'я чи життя.

Якщо жорстоко поводилися з двома і більше вихованцями, або групою осіб, або повторно, то винуватцю загрожує штраф від 5100 до 8500 грн, або адміністративний арешт до 15 діб з конфіскацією тварини в разі необхідності.

Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, в тому числі бездомними, що вчинене умисно та призвело до загибелі або каліцтва тварини, а також нацькування тварин одна на одну або інших вихованців, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами будуть каратися арештом до шести місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років. Якщо те ж саме було вчинено у присутності неповнолітнього - обмеження або позбавлення волі від 3 до 5 років. 

Позбавлення волі від 5 до 8 років загрожує тим, хто з особливою жорстокістю звертався з тваринами у присутності неповнолітніх, або щодо двох і більше тварин.

За матеріалами: 112.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.