Голос-Інфо

A+ A A-

Громада Угорників сказала “НІ” наркологічному центру (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

8 серпня жителі села Угорники виступили проти відкриття наркологічної клініки “Ренесанс”.  Люди не хочуть жити по сусідству із медичним закладом, законність якого викликає сумніви.

 

Мережа таких центрів, де, начебто, лікують алко-та наркозалежних функціонує по всій країні. Діяльність клініки “Ренесанс” неодноразово висвітлювалась у ЗМІ. Колишні пацієнти скаржились на жорстоке поводження , застосування фізичної сили та насильницьке утримання в центрі.

На Франківщині це вже не перший випадок самовільного відкриття клінік, які пропонують схожі послуги . Вартість такого лікування стартує від шести тисяч гривень. Позитивний результат ніхто не гарантує.

Сільська голова Угорників Атаманчук Любов Зіновіївна запевняє, що її ніхто офіційно не повідомляв про те, якого роду буде заклад та чим там будуть займатися орендарі.

До людей вийшов представник центру Сергій Гладкомаз. Каже, його діяльність законна, адже договір оренди на приміщення уклав згідно вимог. Проте в розмові з журналістами на жодне питання чітко відповісти не зміг та плутався в інформації, яка стосується діяльності “Ренесансу”, кваліфікації працівників та послуг, які центр планує надавати.

Під тиском громади Сергій Гладкомаз зірвав частину вивіски та пообіцяв, що клініки не буде. Мешканці Угорників не мають наміру миритися з таким сусідством та в випадку спроб все-таки відкрити наркологічний центр залишають за собою право проводити мирні акції протесту.

WA

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.