Голос-Інфо

A+ A A-

Нелегальні перевізники на Івано-Франківщині стали проблемою для мешканців області (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

До редакції інтернет- ресурсу «Голос-Інфо» надійшла низка скарг щодо пасажирських перевезень в області.

Люди обурені  жахливим  станом  транспорту , на якому змушені щодня їздити до обласного центру.

Автобуси, які експлуатуються понад 30 років, чомусь і  досі курсують Івано-Франківщиною . Ця ситуація склалася невипадково, адже перевізники перш за все дбають про власну кишеню, а не про комфорт і безпеку пасажирів.

Більше того, велика частка таких  послуг є незаконною. Так звані “чорні перевізники” працюють в основному на старих автобусах, які не проходять техогляд та курсують Івано-Франківщиною в аварійному стані. Відсутня і обов’язкова страховка, яка захищає   у випадку непередбачуваної ситуації на дорозі. Користуючись послугами таких “чорних перевізників” варто вірити хіба що у власну удачу, адже компенсації пасажиру, якщо станеться лихо, не заплатить ніхто.

Нелегальні перевезення є “раковою пухлиною”, що охопила Івано-Франківську область. Через такий тиск підприємцям, які налаштовані працювати якісно та забезпечувати європейський сервіс, надзвичайно важко зайти на цей ринок .

Однією із таких компаній є ТОВ «Гранд Транс Компані». Це  прогресивне підприємство  диктує новий рівень перевезень із справедливим співвідношенням  “ціна-якість”.

Редакція видання не може стояти осторонь проблематики підозрілих схем  розподілення  ринку перевезень.  Саме тому, ми розпочинаємо журналістське розслідування, за результатами якого буде скеровано відповідні звернення до транспортної інспекції та інших органів влади.

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.