Голос-Інфо

A+ A A-

Колектив ОДОСП “Княгинин” вимагає звільнення Зінаїди Гаргат (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

21 серпня колектив  ОДОСП Княгинин  звернувся до керівництва області з вимогою зупинити незаконні дії Зінаїди Гаргат. Люди обурені  зухвалою поведінкою окремої незначної частини працівників спиртзаводу, серед яких і пенсіонери, і звільнені робітники, і особи, що не мають жодного стосунку до підприємства.

 

Колектив спиртзаводу переконаний, що ініціативна група Зінаїди Гаргат переслідує інтереси передачі ОДОСП “Княгинин”  в ДП Укрспирт, тобто в пряме підпорядкування Києва.  В такому випадку люди залишаться без заробітної плати, без жодних виплат, а майно буде використане на користь Києва.

Крім того, голова профспілки харчової та переробної промисловості Надія Бурлака  заявила, що в даному випадку область втратить бюджетоутворююче підприємство, яке може приносити прибутки до місцевого бюджету. Вона зазначила, що керівництво обласної ОДА не повинно стояти осторонь вказаної проблематики, а докласти всіх зусиль, щоб спиртзавод і далі працював на користь Прикарпаття, а не окремих ділків ДП Укрспирт, які намагаються заволодіти підприємством.

 

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.