Голос-Інфо

A+ A A-

Equifax Inc повідомив, що дані 143 мільйонів споживачів викрадено

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Equifax Inc, постачальник споживчих кредитних балів заявив , що внаслідок хакерських атак було викрадено особисті дані близько 143 мільйонів споживачів США, в період з середини травня по липень, повідомляє  foxbusiness.

В результаті, акції компанії зменшились на 5,4 відсотка у післяопераційній торгівлі

Компанія повідомила, що злочинці отримали доступ до деталей, включаючи імена, номери соціального забезпечення та, в деяких випадках, номери водійських прав.

Крім того, номера кредитних карт близько 209 000 споживачів США та деякі документи з персональною ідентифікаційною інформацією приблизно 182 000 споживачів США були викрадені.

Equifax також повідомив, що особиста інформація деяких жителів Великобританії та Канади також була вирадена.

Компанія, що базується в Атланті, буде працювати з регуляторами Великобританії та Канади для визначення наступних кроків.

Компанія Equifax, яка виявила несанкціонований доступ 29 липня, повідомила, що вона найняла фахівців з кібербезпеки, щоб дослідити цю проблему.

Компанія заявила, що немає ніяких ознак зламу в своїх основних базах даних про споживчі та комерційні кредитні звіти.

Порушення може бути одним з найбільших у Сполучених Штатах.У грудні минулого року компанія Yahoo Inc повідомила, що в серпні 2013 року було скомпрометовано більше 1 мільярда облікових записів користувачів, тоді як у 2014 році компанія електронної комерції EBay Inc. закликала 145 мільйонів користувачів змінювати свої паролі після атаки.

Джерело: UAPOST

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.