Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

Незаконно побудували під носом у СБУ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Незаконне будівництво житлового будинку здійснюється за сотню метрів від головного управління СБУ та головного управління національної поліції в нашій області на земельній ділянці, що не призначена для цього.
Команда «Побудовано в Івано-Франківську» і надалі продовжує здійснювати перевірки об’єктів будівництва нашого міста. Під час однієї з таких перевірок, нашу вагу привернув об’єкт, який знаходиться на перехресті вулиць Сахарова-Коновальця.

Земельна ділянка з 2013 р. перебуває в оренді приватного підприємства «Панорама Прикарпаття», її цільове призначення ­­– для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Міська рада надала землю в оренду підприємству для обслуговування нежитлових приміщень.

Однак, підприємець отримав дозвільні документи та, по факту, веде будівництво багатоквартирного житлового будинку. А це є грубим порушенням законодавства і укладеного договору оренди. Адже на земельних ділянках даного цільового призначення забороняється будівництво житлових будинків. Дана невідповідність цільового призначення землі, бездіяльність міської влади та орендаря дозволяє вважати дане будівництво самочинним, а отже і незаконним.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.