Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

У Київському СІЗО "сидящі і смотрящі" відзначили день народження авторитета (відео)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Екс-начальник пенітенціарної служби України Сергій Старенький розмістив у Фейсбуці відео, на якому показано день народження одного з тих, що перебувають в ув'язненні в Київському СІЗО - за участю всіх "смотрящих" і "авторитетів", які в даний момент знаходяться там.

Цілком багатий "фуршет" у в'язниці явно організований з дозволу керівництва пенітенціарної установи. Примітно, що це відео "злито" и интернет саме для того, щоб підкреслити те, що з керівництвом завжди можна "домовитися" і "вирішити".

Для наївних на відео надано гриф, що це в Грузії - та й на відео переважно грузини. Однак на столі - українські напої та соки, а коментують відео колишні співробітники узналітерріторію, де все відбувається. І це - Київ.

Сергій Старенький прокоментував це відео так:

Ось так вітають в Київському СІЗО річницю керування тюремною системою "реформаторів від мін'юсту". Хай вас не дивує підпис до цього відео. Це так, для дурників.

Це Київский СІЗО, в центрі столу Хусанолін Альберт Раісович "Алік" смотрящий, святкують в прогулянковому дворі біля корпусу "Катька". Сам він з камери 68.

А разом з ним блаткомітет державної установи. Думаю що начальник СІЗО та його перший зам стояли на шухєрі. 
За кошти державного бюджету, до речі, вони отримують зарплату.

От цікаво, що про такі "нерадянські методи утримання" думають потерпілі від злочинів тих, хто "перевиховується" на відео?

 

Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.