Голос-Інфо

A+ A A-

14 лютого: традиції та прикмети на День святого Валентина

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Весь світ 14 лютого святкує День Святого Валентина або ще це свято називають - День всіх закоханих

Також у Германії сьогодні день психічно хворих людей, у США день презерватива, у Японії день оголених чоловіків, у світі день програміста, а у Болгарії день виноградарів.

Але сьогодні ми все-таки пропонуємо поговорити та дізнатися більше про День святого Валентина.

Прикмети на День святого Валентина

Існує така прикмета: якщо дівчина побачить у цей день птицю вільшанку, то їй судилося вийти заміж за моряка, якщо горобця - то судився їй бідняк, з яким вона все ж знайде своє щастя, а щиглик обіцяв чоловіка-мільйонера.

Ворона буде символом складності характеру майбутнього обранця, сорока скаже про те, що ваш чоловік буде дуже велелюбним і неодмінно добрим, тим не менш, не багатим.

А ось снігур провокує вам про те, що чоловік буде добрим, романтичним, але досить легковажним.

В Японії традиційно жінки дарують чоловікам подарунки (зазвичай кондитерські вироби, шоколад, покупні або зроблені своїми руками) в знак вдячності і любові. Причому шоколад буває двох видів. Перший називається giri-choco і дарується друзям, колегам і родичам чоловічої статі. Однак такий подарунок не несе в собі любовного підтексту і сприймається одержувачами як люб'язність. Другий тип шоколаду, так званий hon-mei, купується лише для коханих чоловіків. Нерідко такий шоколад виготовляється індивідуально.

У Польщі ухвалено 14 лютого відвідувати Познаньську метрополію, де покояться мощі святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Самотні люди, здійснюючи паломництво в цю метрополію, вірять, що Валентин допоможе їм знайти другу половинку. Крім того, існує повір'я, що треба запитати ім'я у першого чоловіка, котрий зустрів незаміжню дівчину в день святого Валентина, щоб дізнатися ім'я майбутнього нареченого.

А в Уельсі перед святом закохані вирізують з дерева ложку, прикрашають її сердечками, ключами й замковими свердловинами і дарують один одному. Такий подарунок буквально означає: «Ти знайшов шлях до мого серця».

У Данії чоловіки посилають своїм подругам «валентинки» без підпису. Якщо дівчина здогадається, хто відправник, то повинна надіслати йому в відповідь на Великдень шоколадне яйце.

В Італії на 14 лютого також в основному дарують солодощі. А ось у Франції прийнято дарувати коштовні прикраси і писати любовні вірші. Британці можуть посилати чуттєві визнання не тільки коханим і близьким людям, а й домашнім тваринам. Чуттєві іспанці нерідко відправляють ніжні послання за допомогою поштових голубів.

У Фінляндії на День всіх закоханих подарунки отримують по більшій мірі жінки. 

Джерело: bdzhola.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.