Голос-Інфо

A+ A A-

12 червня - свята, іменини, день в історії

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Свята сьогодні 
День працівника фондового ринку України
Відповідно до Указу Президента від 11 березня 2008 року № 202/2008 День працівника фондового ринку України відзначається щорічно 12 червня.
 
Всесвітній день боротьби з дитячою працею
Цей День був заснований за активної участі Міжнародної організації праці (МОП) ще в кінці минулого століття і відзначається 12-го червня. Передісторія появи такої пильної уваги з боку широкої міжнародної громадськості до питань і проблем експлуатації дитячої праці цілком закономірна. Згідно багаторічних спостережень, статистичних та емпіричних досліджень було встановлено безліч факторів враховуючі котрі можливо відповідально сказати, що подальше замовчування проблем дитячої праці діє вкрай негативно і не рідко стає основним моментом розвитку та вкорінення подібних ситуацій у суспільстві, причому не тільки країн з економікою, що розвивається, а й у цілком благополучних і соціально успішних державах також.
 
День Незалежності Філіппін
Більшість філіппінців добре говорить англійською. Це одна з державних мов Філіппін. Столиця Маніла (мангрове дерево) - одне з найбільш перенаселених міст в світі. Це третя за кількістю віруючих католицька країна і тут хресні батьки шануються не менш, ніж рідні, а народити трьох дітей в сім’ї для філіппінців - неприпустимо мало. Ще тут проводиться один з найпрестижніших конкурсів краси - «Міс Земля». Філіппінський університет Сан-Карлос в Себу старший за Гарвардський і є найстарішим в Азії.
 
Іменини: Василь, Ісаакій, Никанор
 
Цей день в історії:
 
•1665 — Англія встановила своє правління у голландському поселенні Новий Амстердам, згодом перейменоване на Нью-Йорк
•1668 — у шведському місті Лунд заснували університет
•1815 — внаслідок інтриг банкіра Натана Ротшильда, лондонська газета «Морнінґ Кронікл» повідомила про перемогу Наполеона при Ватерлоо на кілька днів раніше битви (Ротшильд, зігравши на паніці, скуповував акції)
•1864 — ерцгерцог Максиміліан, брат Франца Йосифа І прибув до Мексики, де став імператором
•1898 — проголошено незалежність Філіппін
•1920 — Київ захопили частини Червоної армії
•1920 — офіційне відкриття Панамського каналу (перше судно пройшло через канал у серпні 1914 року)
•1938 — в Німеччині почався «тиждень циганської чистки». В містах Німеччини заарештовувалися чоловіки циганської та єврейської національностей й відсилалися до концтаборів для роботи
•1990 — у СРСР заборонили цензуру
•1994 — Австрія референдумом ухвалила рішення про вступ до Європейського Союзу
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.