Голос-Інфо

A+ A A-

Колір любові зовсім не червоний

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кожний колір служить меті, визначеній функціональною частотою.

З усього колірного спектру червоний є нижчою колірною вібрацією. Невже ми сприймаємо любов саме так?

Кольори - це певні енергії, частоти, кожен з яких відповідає вібраційному рівню або вимірюванню. Спектр видимого випромінювання складається з семи кольорових смуг, тобто семи кольорів веселки, а також чорного, повної відсутності видимого випромінювання, і білого, суми всіх кольорів.

Тобто всього основних кольорів - дев'ять. Чорний і білий не є кольорами як такими, оскільки вони обидва не мають довжини хвиль, але, тим не менш, вони являють собою частини цілого.

Червоний - це колір пристрасті, бажання, хоті і сексуальності. Колір Марса (Червоної планети), римського бога війни, символу чоловічої енергетичної переваги, сили, люті, гніву і дії. Червоний - колір крові. «Червоний колір - це інтенсивний колір, який наповнений емоціями, починаючи від пристрасного кохання, закінчуючи гнівом і насильством - символізує собою як Купідона, так і диявола», - Дженніфер Боурн.

Видиме червоне світло володіє довжиною хвилі 650 Нм (нанометрів), це найдовша і найбільш повільна хвиля спектру, тому цей колір має найнижчий рівень вібраційної енергії.

З духовної точки зору червоний - це колір основний, кореневої чакри. Він символізує життя, життєву силу, фізичну силу, стабільність і безпеку, фізичну природу людини, приземленість і примітивне фізичне та емоційне існування. Основними блокаторами цієї чакри є страх і тривога.

Якщо ми розуміємо любов як фізичну потребу у виживанні, яка до того ж має сексуальне обґрунтування, або демонстрацію відсутності любові до себе (внутрішньої любові), любов як продукт бажання і потреби, то в цьому випадку червоний колір дійсно є найбільш відповідним кольором. Він символізує любов, засновану на страху, обмежену очікуваннями і сприйнятливу до коливань его. В духовному сенсі справжня любов - це не потреба і не хіть, а наша природна сутність, чистий стан рівноваги, миру і зв'язку з Всесвітом і самим Творцем.

Якщо нам буде необхідно вибрати найбільш відповідний колір для загальнолюдської, безумовної любові, кращим варіантом буде білий. Це колір всього сущого, колір Божественної присутності і духу, чистоти і нескінченності, тому що все у Всесвіті створено любов'ю.

З всього спектрального діапазону також можна виділити зелений колір, який доповнює червоний. Це той колір, поєднання якого з червоним заспокоює вируюючі пристрасті, гнів і врівноважує емоції.

Зелений - колір балансу і гармонії, рівноваги між серцем і емоціями, раціональним розумом і інтуїтивним інтелектом серця. З давніх років зелений колір завжди символізував собою зростання, оновлення і відродження. В язичницьких культурах «Зелена людина» була символом родючості. У мусульманських країнах зелений вважається священним кольором. В Ірландії - це колір удачі. В династії Мін зелений був кольором неба.

Зелений так само вважається кольором життя, весни і природи. Це емоційно позитивний колір, збільшує любов до себе і мотивує до самовдосконалення, а також спонукає до альтруїстичних вчинків. Це колір серцевої чакри, міст між фізичним і духовним царствами, колір зв'язку з Джерелом любові, співпереживання і щирого співчуття. Зелений колір володіє дивовижними цілющими силами і є найбільш спокійним і розслаблюючим кольором для людського ока. Він покращує зорове сприйняття, життєву стійкість і витривалість. Зелений - це заспокоєння і розслаблення. Він знижує рівень неспокою і нервозності.

Також зелений колір є кольором надії, здоров'я та оновлення. Він символізує майстра-цілителя і життєву силу.

Немає «хороших» або «поганих» кольорів. Кожний колір служить меті, визначеній функціональною частотою.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.