Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську відкрили виставку сучасного мистецтва “Коломия-Арт”(ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В середу, 10 квітня, у фортечній галереї “Бастіон” відкрили виставку сучасного мистецтва “Коломия-Арт у Станіславі”.

На ній представили пʼятдесят картин 41 учасника виставки сучасного живопису “Kolomyia 50/50: 2018” у рамках Міжнародного бієнале сучасного мистецтва “Коломия-Арт”, яке тривало впродовж 23 червня – 23 липня 2018 року у виставкових залах Мистецького центру “Світовид” (місто Коломия).

Як розповідають організатори, митці були обмежені лише розмірами полотна, а всі інші критерії – на їхній розсуд. Формат усіх картин – 50 на 50, інформує “Галка”.
 
Співорганізатор експозиції Михайло Бережницький каже, що виставку представили у Франківську, адже це місто близьке за мистецьким духом для коломиян.
 
“У цій колекції представлені роботи 41 художника, хочемо аби ця виставка подорожувала містами України. Насамперед презентуємо її в Івано-Франківську, бо це близьке нам місто за культурою та духом. Також хочемо презентувати виставку за кордоном. Обрали формат картин 50:50, бо це розмір, який компактно та естетично виглядає у колекціях”, – розповідає Михайло Бережницький.
 
Координаторка виставки Інна Губанович зазначила, що свої роботи представили художники з Дніпра, Львова, Варшави та інших міст.
На експозиції також був присутній митець Михайло Дайнега. Художник вважає особливістю своїх картин те, що він не просто змальовує життя, а називає свій живопис асоціативним.
 
Виставка у Бастіоні триватиме ще 2 тижні.
 
 
 
 
 
 
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.