Голос-Інфо

A+ A A-

12 жовтня - свята, іменини, день в історії

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Свята сьогодні

День шоколадних сюрпризів

Ніжний, солодкий, тягучий, чарівний День шоколадних сюрпризів! Це - повернення в дитинство з його таємничими подарунками. Це - обмазані першим шоколадом пальчики Це - данина традиціям, коли: "А що у вас там, кава? Тоді, з мене - шоколад!" І просто - втілення насолоди.  А ще побажання "нехай все у вас буде - в шоколаді".

Всесвітній день зору

Для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно у другий четвер жовтня під егідою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день зору.

Всесвітній день боротьби з артритом

Всесвітній день боротьби з артритом проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначається щорічно 12 жовтня. Мета Всесвітнього дня боротьби з артритом привернення уваги та інформованості широкої громадськості до проблем ревматологічних захворювань.

Національний день Королівства Іспанії

Національний День Іспанії, що відзначається щорічно 12 жовтня, приурочений до прибуття Христофора Колумба до Америки 12 жовтня 1492 року. Іспанський Король Фердинанд виступив спонсором його експедиції на захід в надії знайти короткий шлях до Індії. Це було важливо для економіки держави і обіцяло хороші перспективи.

 Іменинники: Іван

Цей день в історії:

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.