Голос-Інфо

A+ A A-

Маловідомі переваги сиру для здоров'я

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У любителів сиру є приводи для радості.

У сиру погана репутація, адже вважається, що від цього продукту ми гладшаємо. Однак у любителів сиру все-таки можуть бути приводи для радості.

Допомагає схуднути

Річ у тім, що у більшості людей із зайвою вагою в організмі спостерігається дефіцит кальцію. А численні дослідження приходили до висновку про те, що прийом їжі з кальцієм призводить показники індексу маси тіла до норми. Сир відноситься до числа подібних продуктів.

Знижує артеріальний тиск

 

Багатьом здається, що якщо в сирі високий вміст жиру і натрію, то цей молочний продукт призведе до стрибків артеріального тиску. В реальності, якщо ви будете вибирати сири з низьким вмістом жиру, то це якраз допоможе взяти тиск під контроль і знизити його.

 

Зміцнює зуби та кістки

 

Це пов'язано з тим фактом, що подібно молоку сир є відмінним джерелом кальцію. А даний мінерал — основний будівельний матеріал для зубів і кісток. Крім кальцію в сирі містяться цинк, магній, вітаміни А і D, які теж зміцнюють кістки.

 

Стимулює мікрофлору кишечника

 

Сир є відмінним джерелом ферментованої їжі, а подібного роду продукти цілюще впливають на мікрофлору кишечника. Наука вже довела, наскільки ця мікрофлора корисна для здоров'я в цілому.

 

Зміцнює кровоносні судини

 

Дослідники з'ясували, що вживання молочних продуктів на зразок сиру знижує ризик серцево-судинних хвороб шляхом зміцнення артерій.

Джерело

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.