Голос-Інфо

A+ A A-

Не все так складно з «ядерною кнопкою»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У неділю, 19 листопада, провідні інформаційні агенції світу цитують уривки з виступу на форумі з безпеки у Канаді американського генерала Джона Хайтена. Він заявив, що не підкориться незаконному наказові Дональда Трампа про ядерну атаку.

Джон Хайтен очолює Стратегічне командування збройних сил США і є командувачем ядерних сил країни. Ситуацію щодо використання так званої «ядерної кнопки» він пояснив так: «Що може статися, якщо мова зайде про щось незаконне? Тоді я скажу: пане президенте, це незаконно». Далі, за словами генерала, вони можуть почати обговорювати альтернативні рішення. Врешті Джон Хайтен резюмував: «Все не так і складно». Міністерство оборони США наразі цих висловів не коментувало.

Нагадаємо, що під час свого першого виступу на Генеральній асамблеї ООН 19 вересня поточного року Дональд Трамп заявив про можливість «тотального знищення» Північної Кореї, якщо та не відмовиться від створення ядерної зброї. Після цих заяв різко загострилися відносини між двома країнами, що призвело до обговорення депутатами від Демократичної і Республіканської партій питання про повноваження першої особи держави. Днями профільний комітет американського сенату вперше за тривалий час підняв питання про можливу зміну ролі президента при ухваленні рішення про ядерну атаку

Джерело: meest-online.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.