Голос-Інфо

A+ A A-

Сорос: Як виглядатиме ЄС за п’ять років, вирішується зараз в Україні

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Американський фінансист Джордж Сорос вважає, що в українському конфлікті вирішується доля Євросоюзу, тому треба підтримати Україну у боротьбу проти Путіна.

Про це пише Сорос в статті на сайті німецької газети Die Welt, повідомляє «Європейська правда».

За його словами, нинішня політика ЄС помилкова і може привести до кінця Євросоюзу як світової політичної сили.

Як виглядатиме Євросоюз через п’ять років, вирішиться у найближчі кілька місяців, і це залежить від розвитку подій в Україні.

«Росія Володимира Путіна – це агресор, а Україна захищає також ті цінності та принципи, на яких ґрунтується ЄС», – пише мільярдер.

На думку Сороса, Європа поводиться з Україною, як з другої Грецією, але ця політика помилкова і призведе до плачевних результатів.

«Путін не бажає військової перемоги в Україні, щоб захопити частину країни і перейняти відповідальність за неї. Куди більше прагне він до фінансового і політичного краху», який дестабілізує Україну і за який не треба нести відповідальності, вважає Сорос.

Поки Європа кидає Україні «маленькі шматки», як Греції, чого ледве вистачає для виживання, «Путін отримує всі переваги», випереджаючи всіх і вибираючи «між гібридною війною і гібридним миром», зазначає Сорос.

У цій ситуації Україна та її союзники встигають лише реагувати, а між тим «падіння України все прискорюється», економічні проблеми вже привели країну «на край безодні».

Сорос вважає ймовірним сценарій, згідно з яким Путін досягне головної мети – український опір буде зламано, а «Європу захлиснуть потоки біженців – за реалістичними оцінками, близько двох мільйонів».

Після цього європейські друзі переможного Путіна забезпечать пом’якшення антиросійських санкцій, однак це означатиме кінець Євросоюзу як світової політичної сили.

Щоб уникнути такого сумного кінця, необхідно зробити все, щоб підтримати нову Україну – «аж до участі в прямій військовій конфронтації з Росією».

Не слід Європі боятися і нової холодної війни – «Росія програє її так само, як у минулому Радянський Союз», упевнений Сорос.

 

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.