Голос-Інфо

A+ A A-

У Мінфіні хочуть зобов'язати людей з високими доходами подавати декларацію

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Міністерство фінансів пропонує визначити фізичними особами з високими доходами кінцевих бенефіціарів великих платників податків, передає Ukr.Media.

Законопроект, який визначає критерії для фізичних осіб з високими доходами і зобов'язує їх подавати щорічну декларацію про майновий стан і доходи, оприлюднена на сайті Мінфіну.

Серед інших критеріїв законопроект пропонує віднести до зазначеної групи платників податків власників 10% і більше статутного (складеного) капіталу або права голосу придбаних акцій (часток) юрилица-нерезидента, яка задекларувала дохід за минулий податковий період EUR 10 млн і більше.

Також пропонується вважати фізособами з високими доходами тих, чий річний оподатковуваний дохід за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 млн грн.

Як зазначається у супровідних документах до законопроекту, за результатами деклараційної кампанії за 2016 рік 63 фізичні особи задекларували доходи загальною сумою понад 7,658 млрд грн, внаслідок чого Державна фіскальна служба (ГФС) донарахувала 225,2 млн грн податку на доходи фізосіб і 26,6 млн грн військового збору.

Крім того, законопроект пропонує розширити повноваження ГФС отримувати інформацію щодо обороту коштів на банківських рахунках таких платників податків.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.