Голос-Інфо

A+ A A-

Українці вимагають відбирати дітей у матерів, які курять: петиція, яка викликала хвилю обурень

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Петиція до президента України Петра Порошенка №22/042166-еп про позбавлення батьківських прав жінок, які курятьв присутності своїх неповнолітніх дітей, підняла хвилю обурення серед українців.

Автор петиції на офіційному сайті інтернет-представництва Президента України під назвою «Позбавляти батьківських прав жінок, які палять в присутності своїх малолітніх дітей». Петиція зявилася на сайті 9 січня і на сьогодні має 25 підписів з 25 000 необхідних. У тексті петиції автор пояснив свою вимогу так:

«Крім того, що такі матері руйнують здоров'я своїх же дітей, вони прямо пропагують їм шкідливі звички. Коли такі діти досягають повноліття, вони, деколи, навіть не усвідомлюють, що паління - це шкідливо. Оскільки мати - це найголовніша людина в житті дитини, вона не має права піддавати загрозі її майбутнє».

Проте у соцмережах з’явилося багато проивиків такої іде, про що ми надаємо цитати нижче:

«А віддавати тим, що п’ють? У мене два дорослих сина. Я ніколи не ховалась від них коли курила! Жоден з них не курить і не курив!»

«Маразматики, зареєструйте петицію, щоб відбирали дітей у матерів, які фарбують волосся, губи, люблять довго спати, варять несмачний борщ!»

«Безумовно це найважливіша проблема, скільки кинутих дітей, скільки маленьких бомжат, хто подумає про них?»

«Краще б запропонували не дозволяти народжувати тим, хто кидає дітей і бухає днями»

«Добре що тим “матерям” які народжують і викидають на смітник запровадили покарання всього лиш адміністративний штраф… Виродки!!!».

Пропозиція позбавляти батьківських прав через куріння не сподобалася навіть противникам цієї шкідливої звички. Боротися з курінням пропонують іншими методами.

«Я теж проти куріння, але це, звичайно, не привід перетворювати Україну в Північну Корею»

«Я не курю, але це вже переходить усі межі»

«Завжди цікавило чому людина, яка стрибнула десь з будинку чи застрілила себе – самогубець, а людина, яка палила все життя, кожного дня читаючи на пачці сигарет, що паління призводить до захворювань серцево-судинної системи чи раку легень не самогубець. При чому від їхніх забаганок страждають інші, можливо курців потрібно оподатковувати, що за їх кошти могли лікуватись люди, які страждають від чужих забаганок?».

Джерело: bdzhola.com

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.