Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні підрахували кількість політичних партій

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Міністерство юстиції України зареєструвало 353 політичні партії. Відповідні дані внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на заступника міністра юстиції з питань державної реєстрації Олену Сукманову.

"Якщо ми отримали весь необхідний пакет документів, які відповідають вимогам Конституції та законів України, статуту політичної партії, в тому числі необхідну кількість підписів громадян, які підтримали рішення про її створення, то реєструємо політичну партію. ​​На сьогоднішній день їх зареєстровано 353", - заявила Сукманова.

За її словами, українське законодавство виключає можливість створення політичних партій, діяльність яких загрожує державній незалежності та безпеці України. Також закони забороняють створення партій з програмними цілями, спрямованими на розпалювання міжетнічної та релігійної ворожнечі, пропаганду війни, насильства і тоталітарних режимів.

Сукманова підкреслила, що за реєстрацію політичної партії стягується адміністративний збір. Його розмір становить 140 прожиткових мінімумів, тобто 240 тисяч гривень.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.