Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні мають намір ліквідувати податкові інспекції

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Уряд проводить структурну реорганізацію Державної фіскальної служби, районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб.

Кабінет міністрів України розпочав перший етап структурної реорганізації Державної фіскальної служби, під час якого районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб і приєднаються до головного управлінням ДФС в регіонах. Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, таке рішення Кабмін затвердив постановою "Про реорганізацію деяких територіальних органів Державної фіскальної служби" від 28 березня 2018 року, інформує новину Ukr.Media.

"Ліквідація районних органів ДФС - це перший етап структурної реорганізації ДФС. Це дозволить областям ефективніше виконувати основні функції ДФС, такі як аудит та робота з боргом, а районам - зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС - створення єдиної юридичної особи в податковому напрямку ДФС", - цитуються в повідомленні слова міністра фінансів Олександра Данилюка.

Міністерство відзначило, що ухвалене рішення дозволить ефективно організувати роботу районів та областей.

Кабінет міністрів 11 січня скасував постанови про затвердження концепції реформування системи органів державної податкової та митної політики і про реорганізацію територіальних органів ДФС, прийняті урядом 29 березня і 19 липня минулого року. Постанови передбачали створення Міжрегіональної митниці і головного Міжрегіонального управління ДФС.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.